Promocje

Manicure i kąpiel parafinowa
zapros znajomych
Pomysł na prezent

Zabiegi

Stylizacja paznokci

Shellac

Przedstawiamy zabiegi upiększania paznokci Shellac - manicure i pedicure hybrydowy, które dają 100-procentową gwarancję na stylizację bez smug, zadrapań i odpryśnięć. Zapewnia nieskazitelny wygląd paznokci przez 14 dni (do momentu osiągnięcia wyraźnego odrostu). Zabieg jest więc idealnym rozwiązaniem na urlop czy dłuższy wyjazd, można też bez obaw wykonać go na kilka dni przed ważną uroczystością. Paznokcie są ładnie uwypuklone, mocne i elastyczne, stylizacja nie powinna ulec zdrapaniu czy odpryśnięciu w czasie wykonywanie codziennych czynności (prace domowe, praca przy komputerze, chodzenie w odkrytych pantoflach) . Paznokcie zachowują intensywny kolor lakieru, są błyszczące niczym lustrzana tafla i nie matowieją. Produkty użyte do zabiegu są hipoalergiczne i posiadają tzw. formułę 3-Free, są wolne od: formaldehydu, toluenu i DBP, bez obaw mogą być zatem stosowane u osób z alergią. Wykonanie stylizacji hybrydowej SHELLAC nie trwa dłużej niż 40 minut z manicure 1,20godz., co w porównaniu z pracochłonnym i czasochłonnym nałożeniem akrylu lub żelu (ok. 2,5 godz.) ma duże znaczenie dla Pań ceniących sobie czas i wygodę. Tuż po zabiegu paznokcie są od razu suche i gotowe do wyjścia, lakier nie ulegnie więc rozmazaniu.

Ivon

Metoda żelowa

Masa żelowa daje duże możliwości przedłużania i modelowania naturalnej płytki paznokcia. Żel jest materiałem elastycznym i miękkim - w odczuciu osoby noszącej są jak paznokcie naturalne. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na stworzenie oryginalnych, niepowtarzalnych zdobień permanentnych paznokci.

Ivon

Metoda akrylowa

Masa akrylowa, oprócz przedłużania i utwardzania naturalnej płytki, daje również możliwość wymodelowania i "odbudowania - naprawienia" praktycznie każdego uszkodzonego paznokcia, zarówno dłoni jak i stóp. Uszkodzenie to może być skutkiem, np. przebytej choroby grzybiczej, czy uderzenia (nadłamania), lub też wynikiem indywidualnych cech - rozdwajanie, pękanie, łamliwość naturalnej płytki a nawet obgryzanie

Ivon

Kamuflaż

Kamuflaż ma za zadanie ukryć wszystkie niedoskonałości płytki. Perfekcyjny do ukrycia brzydkich, obgryzionych, przebarwionych oraz zniekształconych paznokci. Idealny również dla kobiet, które pragną mieć przedłużone łożysko paznokcia (różowa część) uzyskując w ten sposób szczuplejsze paznokcie. Nadaje naturalny kolor płytce, a w połączeniu z frenczem optycznie ją wydłuża.

Ivon
zabiegi